Finał WOŚP w SkaryszewieW najbliższą niedzielę w Skaryszewie odbędzie się Odjechany Finał WOŚP

W niedzielę, 31 stycznia odbędzie się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w Skaryszewie każdy będzie mógł wesprzeć niedzielną zbiórkę z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Grupa pozytywnie zakręconych przyjaciół z radomskiej grupy Wkręceni 4×4. będzie eskortowała wolontariuszy po wszystkich miejscowościach Miasta i Gminy Skaryszew w super odjechanych autach terenowych z napędem 4×4.

Więc jeśli usłyszą Państwo specjalny „dżingiel” WOŚP wystarczy wyjść przed dom i wrzucić datek do puszki wolontariusza.

Chętni będą mogli obejrzeć pojazdy od środka i zrobić sobie pamiątkowe fotki. A dla fanów prawdziwie ekstremalnej jazdy do wylicytowania będzie off-rodowa przygoda motoryzacyjna.

START od godz. 12.30 pod szkołą podstawową w Skaryszewie, ul. Prusa 5.

Podczas niedzielnego finału WOŚP, jak co roku na skaryszewskim Rynku odbywać się będzie licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów, a także WOŚP-owe gadżety. Tym razem licytacja odbywać będzie się on-line. Początek o godz. 11.

Także za pośrednictwem serwisu internetowego Allegro można licytować m.in. piłkę z autografami radomskich siatkarzy CERRAD CZARNI RADOM, piłkę i szalik radomskich koszykarzy z HYDROTRUCK oraz kalendarz z pięknymi siatkarkami z e.Leclerc RADOMKA RADOM.

#GramyzGłową

Komentarze