full screen background image

FUNKY VIBES W ELEKTROWNIMazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i Cafe Elektrownia zapraszają na koncert zespołu FUNKY VIBES

Zespół Funky Vibes to radomska grupa grająca w całym kraju.  Członkowie grupy  preferują przede wszystkim  funk, jazz, pop czy soul, ale także  disco lat 70/80., oraz rockowe klasyki. Zespół tworzy pięć osób (wokal, gitara, bas, klawisze i perkusja). Ten skład to połączenie doświadczenia i pasji. Przez kilka lat wspólnej gry występowali na mniejszych i większych imprezach, koncertach czy festiwalach. W tym czasie dzielili scenę m.in. z T. Love, Piotrem Bukartykiem, The Dumplings, Leszkiem Cichońskim czy Lady Pank.  Muzycy Funky Vibes to laureaci konkursów i festiwali m.in. Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Muzycznych Kazików. Członkowie Funky Vibes pojawili się również w programie Kuby Wojewódzkiego oraz Dzień Dobry TVN, a także w regionalnych stacjach telewizyjnych.

Skład zespołu:

Magdalena Buka Boduła – wokal

Wojciech Gadaszewski – instrumenty klawiszowe

Maciej Pawlak – perkusja

Bartek Czubak – gitara

Michał Misza Wróbel – bas

Koncert odbędzie się w piątek, 24 sierpnia o godz.21.00 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.
Wstęp 1 zł/osoba

Komentarze