GALERIA SŁONECZNA BEZPIECZNA Galeria Słoneczna otrzymała certyfikat bezpieczeństwa, potwierdzający przestrzeganie procedur mających na celu zapobieganie ryzyku związanego z covid-19.

Audyt przeprowadzony został w październiku br. przez renomowaną światową organizację SAFE ASSET GROUP, zajmującą się oceną ryzyka i bezpieczeństwa w centrach handlowych na całym świecie.

Kontroli poddane zostały wszelkie aspekty działania centrum w kontekście eliminacji ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się „koronawirusa”.

Będziemy dokładać wszelkich starań, by uczynić Galerię Słoneczną miejscem bezpiecznym, w którym klienci i pracownicy centrum mogą się czuć komfortowo. Zapewniamy łatwy dostęp do środków dezynfekujących, odpowiednich do używania w czasie epidemii lub stanów podwyższonego ryzyka. Nasz serwis sprzątający na bieżąco dba o czystość pomieszczeń, w tym dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych, które są narażone na kontakt z dłońmi, takich jak poręcze, klamki czy przyciski. – mówi Katarzyna Nagrodzka, przedstawiciel Galerii Słonecznej.

 

Galeria Słoneczna regularnie przeprowadza także zabiegi „głębokiej” dezynfekcji w kierunku wirusa SARS-CoV-2 z zastosowaniem roztworu podchlorynu sodu o stężeniu 0,2 % (roztwór podchlorynu sodu w stężeniu 0,1 % jako środek do dezynfekcji w kierunku SARS-CoV-2 zalecany jest przez Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób).

foto: Galeria Słoneczna

 

Komentarze