HydroTruck lepszy od AZS AGH Kraków

W meczu 21. kolejki Suzuki 1 Ligi koszykarze HydroTrucku Radom wygrali u siebie 90:81 z AZS AGH Kraków. Dla podopiecznych trenera Roberta Witki to siedemnaste zwycięstwo w tym sezonie.

Pierwsza kwarta i zwycięstwo HydroTrucku 30:9 w tej ćwiartce rozstrzygnęło losy tego spotkania. Gospodarze, choć znów zagrali bez Amerykanina Ransoma, od początku grali bardzo agresywną w obronie i skuteczną w ataku koszykówkę, co wystarczyło, aby na spokojnie kontrolować mecz w kolejnych kwartach.

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe ze Startem II Lublin. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (29 stycznia) o godz. 16.

HydroTruck Radom – AZS AGH Kraków 90:81 (30:9, 17:20, 21:16, 22:36)

HydroTruck: Jeszke 27, Zegzuła 19, Patoka 16, Zalewski 12, Formella 6, Pietras 6, Sadło 2, Sowa 2, Olender.