IV edycja konferencji PIM za nami (GALERIA)IV edycja konferencji motywacyjnej PIM PASJA INSPIRACJA MOTYWACJA za nami.

Ponad 200 osób (*dokładnie 220 przez 3 dni trwania konferencji ) zasiadło przed ekranami swoich komputerów i telefonów żeby wziąć udział w IV edycji konferencji motywacyjnej American Corner Radom: Pasja Inspiracja Motywacja. Tym razem motyw przewodni brzmiał: Kryzys, to też minie. a wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i mówcy z Radomia, z Polski, ale także z USA. Przez 3 dni: 28, 29 i 30 maja z naszego miasta „nadawali” mówcy reprezentujący rozmaite profesje i mający różne doświadczenia życiowe. Wśród publiczności – prócz radomian – znaleźli się m.in. mieszkańcy Gdańska, Łodzi, Krakowa, Warszawy, a także osoby spoza Polski: z USA, UK czy nawet Kurdystanu /Irak (*Paweł, zdecyduj proszę czy piszemy Kurdystan/Irak czy sam Kurdystan. Zwracam na to uwagę mając w pamięci ostatnie bitwy właśnie o to pojęcie w tamtejszym regionie).

Rozmawiano m.in. o tym jakie zadania stoją przed liderami w dobie kryzysu, co kryje się pod pojęciem prawdziwy lider i jakie są cechy takiej osoby, dyskutowano jak radzić sobie z trudnymi emocjami, jak pozbywać się stresu za pomocą właściwego oddechu, jak uporać się z przeciwnościami dnia codziennego podczas choroby przewlekłej. Nie zabrakło dyskusji na temat wystąpień publicznych online, zarządzania sobą i umiejętnym przywództwie w czasach kryzysu.
3 dni pasjonujących i przejmujących historii, długie dyskusje z publicznością, odrobina muzyki w wykonaniu amerykańskiej artystki – dr Pamela Howland – stypendystki Polsko – Amerykańskiej Komisji Fulbrighta – za nami, ale American Corner Radom już teraz zapowiada kolejną – 5 edycję wydarzenia, która – miejmy nadzieję – odbędzie się już w normalnych warunkach.

„Naszym celem było przekazanie pozytywnych emocji odbiorcom. Chcieliśmy przypomnieć, że wszystkie/nawet najgorsze momenty mijają i warto z nich wyciągać lekcje. Paradoksalnie – czasy na zorganizowanie kolejnej, 4 już edycji konferencji PIM: Pasja Inspiracja Motywacja w niestandardowych warunkach – są idealne. Skupiliśmy się na pojęciu kryzysu i przerabialiśmy ten temat pod wieloma kątami. Cel został osiągnięty. Komentarze naszych odbiorców mówią same za siebie. Dziękujemy za piękne 3 dni.” – Karolina Adamczyk, koordynator American Corner Radom, pomysłodawczyni inicjatywy.

Udział w konferencji był darmowy.
Organizator: American Corner Radom
Partnerzy: Ambasada USA w Warszawie, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia
Patronat medialny: Radio Radom

Wydarzenie finansowane ze środków Ambasady USA .
Wydarzenie odbyło się na platformie ZOOM.

Komentarze