Jakubik przedłużył kontrakt z Radomiakiem. Mecz z Lechem w czwartekDamian Jakubik przedłużył kontrakt z Radomiakiem Radom o dwa lata – do 30 czerwca 2023 roku z możliwością prolongowania umowy o jeszcze jeden sezon! 30-letni obrońca od 2017 roku jest piłkarzem naszego Klubu – czytamy na radomiak.pl.

Urodzony w 1990 roku w Otwocku zawodnik, trafił do drużyny Zielonych przed sezonem 2017/2018. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Znicza Pruszków, Podbeskidzia Bielsko-Biała czy Dolcanu Ząbki. Obecnie prawy defensor jest podstawowym piłkarzem Radomiaka, stanowiąc o sile obrony zespołu trenera Dariusza Banasika.

Damian Jakubik rozegrał jak dotąd w Radomiaku 108 meczów we wszystkich rozgrywkach i strzelił cztery gole. Został wybrany przez kibiców najlepszym prawym obrońcą Fortuna 1 Ligi w rundzie jesiennej obecnych rozgrywek.

PP: Z Lechem w czwartek

Zostały ustalone terminy wszystkich meczów 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Spotkanie pomiędzy Radomiakiem Radom a Lechem Poznań zostanie rozegrane w czwartek, 11 lutego o godzinie 20:30.

Pojedynek, podobnie jak wszystkie inne mecze tej fazy PP, będzie transmitowany na antenach Polsatu.

Komentarze