Jarosław Kaczyński gościł na pikniku w gminie Gózd„Chcemy rozmawiać z mieszkańcami miast i wsi, by dowiedzieć się jak iść dalej” – powiedział Jarosław Kaczyński, który odwiedził wczoraj gminę Gózd w powiecie radomskim. W Kuczkach-Kolonii odbył się piknik Prawa i Sprawiedliwości

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przyjechał w niedzielę na festyn rodzinny do Kuczek-Kolonii w gminie Gózd. Piknik zorganizowali członkowie partii. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00, a Jarosław Kaczyński pojawił się na miejscu około godziny 16.00. Polityk zapowiedział, że w sierpniu lub na początku września PiS ogłosi program wyborczy, i partia chce skonsultować go ze społeczeństwem:

Prezes Kaczyński przypomniał o programach socjalnych 500 Plus, 300 Plus i o trzynastej emeryturze. Podkreślił, że podstawą działań rządu zawsze powinna być rodzina:

Polityk przekonywał też, że Polsce potrzebna jest zgoda i porozumienie polityczne:

Piknik w podradomskim Goździe to pierwszy z serii podobnych spotkań plenerowych, które mają odbywać się w całym kraju. Wzięło w nim udział kilkaset osób. Były występy zespołów ludowych, prezentacje Kół Gospodyń Wiejskich produktów regionalnych oraz atrakcje dla dzieci.

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE