Jest zgoda wojewody na mecze Radomiaka z udziałem publiczności!Wojewoda Mazowiecki postanowił uwzględnić odwołanie Radomiaka i uchylił zaskarżoną decyzję w części dotyczącej zakazu przeprowadzania masowych imprez z udziałem publiczności na całym obiekcie podczas meczów w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Decyzją Wojewody, od najbliższego pojedynku Zielonych z Wigrami Suwałki (czwartek, 2 lipca, godz. 15:00), na stadionie będę mogli przebywać kibice naszego Klubu, ale oczywiście w liczbie nie większej niż 25% pojemności stadionu przy ul. Narutowicza.

Pełna treść komunikatu wojewody – tutaj.

Dalej na Radomiak.pl czytamy: „Zapraszamy więc naszych kibiców na czwartkowy mecz z Wigrami. Na trybunach będzie mogło zasiąść 1022 widzów. Wstęp – tak jak miało to wyglądać podczas pojedynku z Chojniczanką – będą mieli karnetowicze, ale pewna pula biletów trafi również do kibiców, którzy karnetów nie zakupili, o czym poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Ważne podczas meczu z Wigrami będzie przestrzeganie regulaminu spotkań w podwyższonym rygorze epidemiologicznym, który także opublikujemy w najbliższym czasie”.

KomentarzeCLOSE
CLOSE