Jeszcze jest czas w DKF„Jeszcze jest czas”, dramat obyczajowy, zostanie wyświetlony w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Elektrowni

„Jeszcze jest czas” dramat obyczajowy, reż. Vigo Mortensen, Kanada, Wielka Brytania 2020 (112’) (pokaz przedpremierowy

Viggo Mortensen w roli głównej w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim, który podbił najważniejsze festiwale filmowe – od Cannes po Toronto. U boku Viggo Mortensena przed kamerą znakomity Lance Henriksen – w swojej życiowej roli, która wymieniana jest wśród pewnych nominacji do Oscara.

John (Viggo Mortensen) wiedzie szczęśliwe życie ze swoim partnerem Erikiem (Terry Chen) i ich adoptowaną córeczką w pięknym domu w Los Angeles. Świat słonecznej Kalifornii jest przyjazny i otwarty dla wszystkich, niezależnie od tego, jakie mają przekonania, styl życia, czy skąd pochodzą. John pochodzi z głębokiej prowincji, gdzie wciąż mieszka jego ojciec (Lance Henriksen) – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Gdy z powodu pogarszającego się stanu zdrowia senior musi przeprowadzić się do Los Angeles, odkrywa tam nieznany dla siebie świat. Czy będzie go w stanie zaakceptować?

 

Poniedziałek, 1 marca, godz. 17.30.

 

Pełny repertuar dostępny na www.mcswelektrownia.pl

Komentarze