Justyna Kozdryk pobiła rekord Polski !

Zawodnicy Kraski Jasieniec wracają z workiem pełnym medali z mistrzostw Polski, które odbyły się w Chorzowie. Z nowym rekordem Polski wróciła multimedalistka – Justyna Kozdryk.

Wśród juniorów bardzo dobry występ zaliczył, Bartłomiej Tuszyński, który w kategorii +105 kg z wynikiem 107,5 kg, zdobył srebrny medal. Tuż za podium uplasował się, Jakub Grzelak, który startował w kat. 74 kg i z wynikiem 90 kg zajął czwarte miejsce. Jakub Cieślak startujący w kat. 83 kg zajął piąte miejsce z wynikiem 90 kg.

W rywalizacji seniorów w kat. 47 kg, bezkonkurencyjna okazałą się multimedalistka – Justyna Kozdryk, która z wynikiem 100 kg, aż o 5 kg pobiła dotychczasowy rekord Polski. Czwarte miejsce z wynikiem 97,5 kg przypadło, Sebastianowi Wiśniewskiemu startującemu w kat. 59 kg.