Kapitan zostaje w CzarnychMichał Ostrowski, wychowanek radomskiego klubu, zostaje w Cerrad Enea Czarnych na przyszły sezon! Środkowy związał się ze swoim macierzystym zespołem kontraktem na kolejne dwa lata. Rozgrywki 2021/2022 PlusLigi będą dla środkowego 14. już sezonem w siatkarskiej karierze w barwach „Wojskowych”.

Prezentujemy komunikat opublikowany na stronie wksczarni.pl:

„Po rozgrywkach 2020/2021 umowę z radomskim klubem siatkarskim przedłużył jego wychowanek Michał Ostrowski! Popularny „Ostry” w 2012 roku z radomską drużyną awansował do I ligi, a rok później do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce – PlusLigi mężczyzn.

Dla Michała Ostrowskiego sezon 2021/2022 będzie już 9. w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom. Obecnie w PlusLidze, „Ostry” rozegrał 147. spotkań i zdobył dla Wojskowych 448. punktów! W ubiegłym sezonie Michał Ostrowski pełnił rolę kapitana drużyny WKS-u.

– Bardzo się cieszę, że będą dalej częścią rodziny Cerrad Enea Czarni Radom. To zaszczyt reprezentować barwy klubu przez tak długi czas. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie zdecydowanie bardziej udany dla nas i będziemy mogli się wszyscy cieszyć z lepszych wyników – podkreśla środkowy Michał Ostrowski.

Michał Ostrowski do klubu RCS Czarnych Radom trafił w wieku 16 lat. Jego pierwszym trenerem był Krzysztof Jaskulski, a przez kolejne lata trenował pod okiem szkoleniowców: Arkadiusza Sawiczynskiego, Jacka Skroka, Wojciecha Stępnia, Roberta Prygla, Raula Lozano oraz Dimy Skorego. W sezonie 2008/2009 Michał Ostrowski zadebiutował w rozgrywkach II ligi mężczyzn. W tym roku wraz z kadrą juniorów RCS Czarnych Radom zajął 5. miejsce podczas Mistrzostw Polski.”

Komentarze