Kolejne medale radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski!

Zawodnicy RLTL Optimy Radom Martyna Kotwiła i Patryk Kozłowski zostali mistrzami Polski seniorów w biegach na 200 i 5000 metrów! To kolejne medale naszych lekkoatletów podczas zawodów rozgrywanych w Suwałkach.

Po niesamowitych wynikach osiąganych przez zawodników RLTL Optimy w piątek, w sobotę radomianie poszli za ciosem. Najpierw złoto na 200 metrów wywalczyła Martyna Kotwiła, a później ten sam wynik w biegu na pięć kilometrów powtórzył Patryk Kozłowski. Tuż za nim przybiegł jego klubowy kolega, Mateusz Gos.

Ponadto wysoko punktowane czwarte lokaty zajęli Julia Adamczyk w skoku w dal oraz Olgierd Michniewski na 110 m ppł. To wszystko oznaczało, że radomski klub zajął drugie miejsce w klasyfikacji medalowej mistrzostw! Gratulujemy!