Koncert Kamertonowy – Sylwia NadgrodkiewiczKoncert kamertonowy w wykonaniu Sylwii Nadgrodkiewicz odbędzie się w Szydłowcu

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych ZAMEK oraz Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek serdecznie zapraszają na koncert kamertonowy w wykonaniu Sylwii Nadgrodkiewicz.

Dr Sylwia Nadgrodkiewicz pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej. Prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia, aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości.

We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna. Autorka pracy doktorskiej na UMCS w Lublinie z obszaru filozofii polityki (zagadnienia krążące wokół kobiecości, męskości i seksualności) pt.: „Seyla Benhabib – feminizm i polityka“. Autorka m.in. cykli wykładów dla Krytyki Politycznej, licznych paneli i warsztatów. Współtwórczyni takich projektów społecznych jak: Wieża BAB L wraz z Galerią Białą, czy Lublin 9 Ta Obca wraz z Tomaszem Kitlińskim.

W latach młodzieńczych wokalistka składów: od punk rocka po poezję śpiewaną i jazz. Użyczała głosu do muzyki teatralnej i filmowej. Odtwórczyni roli królowej Marysieńki w Śpiewogrze Świętokrzyskiej skomponowanej przez Bronisława Opałko. Rola w musicalu Szpilki w reż. Katarzyny Cygan. Współreżyseria spektaklu pt. „Życie jest światłem”, na podstawie pism prof. Włodzimierza Sedlaka.

 

Koncert kamertonowy odbędzie się 4 sierpnia w Szydłowieckim Centrum Kultury Zamek. Początek o godz. 19.

Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona

Zapisy i informacje: 617 10 29 / sckulturyzamek@gmail.com

Komentarze