Kończy się nabór na międzynarodowe warsztaty filmoweNabór na szkolenie #FOLLOW ME zakończy się już w piątek. To bezpłatne międzynarodowe warsztaty filmowe Kameralnego Lata dedykowane młodym osobom od 18 do 30 roku życia

To już ostatni dzwonek, by zgłosić się na Międzynarodowe Warsztaty Filmowe #FOLLOW ME. To bezpłatne szkolenie dla młodych ludzi, którzy chcą podnieść kompetencje i zdobyć doświadczenie w branży filmowej. Warsztaty odbędą się w Radomiu w dniach od 4 do 11 lipca w ramach Kameralnego Lata – mówi Karolina Adamczyk, dyrektor festiwalu.

Podczas warsztatów #FOLLOW ME specjaliści z branży filmowej przeprowadzą uczestników przez etapy produkcji filmu – począwszy od rozwoju pomysłu do premiery gotowego materiału – dodaje Adamczyk. Efektem szkolenia będzie realizacja filmowych reklam społecznych.

Warsztaty #FOLLOW ME z uwagi na międzynarodowy charakter w większości będą odbywały się w języku angielskim. Szkolenie dedykowane jest osobom w wieku od 18 do 30 lat. Nabór na warsztaty trwa do piątku.

Komentarze