Kozak rozwiązał kontrakt, 16-latek podpisał umowę z RadomiakiemRadomiak poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Miłoszem Kozakiem i podpisaniu umowy z utalentowanym 16-latkiem, Jakubem Snopczyńskim. Szczegóły poniżej.

Kontrakt z Miłoszem Kozakiem rozwiązany

„Zarząd Klubu Radomiak Radom informuje o rozwiązaniu kontraktu z Miłoszem Kozakiem, za porozumieniem stron, z powodów osobistych zawodnika. Decyzja została poprzedzona merytoryczną analizą sytuacji przeprowadzoną w duchu wzajemnego szacunku i życzliwości.

Miłosz Kozak trafił do naszego Klubu przed sezonem 2020/2021 z Chrobrego Głogów. W sumie rozegrał w Radomiaku 47 meczów (10 PKO BP Ekstraklasa, 33 Fortuna I Liga, 4 Puchar Polski). Zdobył 2 bramki (obie w I Lidze), zanotował 10 asyst (8 w I Lidze, 2 w Ekstraklasie)” – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Jakub Snopczyński podpisał kontrakt z Radomiakiem

Utalentowany 16-latek Jakub Snopczyński (na zdjęciu) podpisał profesjonalny kontrakt z Radomiakiem Radom.

Kuba jest wychowankiem Akademii Radomiaka. Od najmłodszych lat szkolił się w naszym Klubie, przechodząc przez wszystkie szczeble juniorskie aż do seniorów. Został dostrzeżony przez sztab szkoleniowy pierwszej drużyny podczas treningów Top Talent Elite, które prowadzone są m.in. przez trenera Dariusza Banasika.

W ostatnim czasie ofensywny zawodnik jest podstawowym graczem rezerw prowadzonych przez Patryka Wolskiego. 16-latek ma już na swoim koncie kilka bramek strzelonych w Tymex Lidze Okręgowej i coraz lepiej radzi sobie w rywalizacji z seniorami.

Komentarze