„Kozienice i pandemia” – konkurs„Kozienice i pandemia” – to konkurs fotograficzny, który organizuje Kozienicki Dom Kultury

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie ukazujące pandemię w Kozienicach. Mogą to być miejsca, osoby, portrety kozieniczan w maseczkach, przyłbicach lub rękawiczkach. Organizatorzy dopuszczają także fotoreportaż z wydarzenia z małą liczbą osób z zachowaniem dystansu. Wszystko co wiąże się z pandemią.

Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia lub jeden fotoreportaż składający się z 4 zdjęć i przesłać je do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka na adres e-mail: sekretariat@dkkozienice.pl najpóźniej do 7 grudnia 2020 r., wpisując w temacie „Kozienice i pandemia”.

Uwaga:

Jeżeli zdjęcie/zdjęcia będzie ukazywało osobę/osoby to obowiązkiem robiącego zdjęcie jest pozyskanie zgody na wykorzystanie wizerunku – zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231, z 2020 r. poz. 288).

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie Kozienickiego Domu Kultury.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w piątek, 11 grudnia 2020 r. o godz. 15.

Komentarze