Kryzys w Sportowej Czwórce ciągle trwa

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom przegrała z 12 – krotnymi mistrzyniami Polski Czarnymi Sosnowiec 0:3. Była to czwarta porażka z rzędu podopiecznych Wojciecha Pawłowskiego w lidze.

Sportowa Czwórka nie sprawiła niespodzianki i przegrała ze zdecydowanie lepszymi rywalkami z Sosnowca. Mecz do 30 minuty wyglądał w miarę dobrze, wtedy to Anita Snopczyńska źle wybiła piłkę, a na 30 metrze do futbolówki doskoczyła Stanisława Liskowa i lobem pokonała bramkarkę z Radomia. Wynik przed przerwą strzałem głową podwyższyła Patrycja Hmirowa.

Zmiany w przerwie nie przyniosły pożądanego rezultatu i „Luksiary” nadal musiały odpierać ataki gości. W 62. minucie spotkania precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę, Patrycja Matla pokonała, Anitę Snopczyńska i mieliśmy już 0:3.

Wynik do końca meczu nie uległ zmianie, choć rywalki mogły go podwyższyć. W następnej kolejce „Luksiary” zmierzą się z najsłabszą drużyna w lidze, Unifreeze Górzno.

LUKS SPORTOWA CZWÓRKA WOSZTYL.EU RADOM – CZARNI SOSNOWIEC 0:3 (0:2)