full screen background image
Search

Książka na weekend – B. A. Paris – Za zamkniętymi drzwiami


Dziś w audycji Książka na weekend w Radiu Radom polecamy powieść B. A. Paris – Za zamkniętymi drzwiami

Powieść B. A. Paris – Za zamkniętymi drzwiami – poleca Anna Pruska, kierownik filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Książka została wydana w lutym 2017 roku przez wydawnictwo Albatros.

– Ci którzy będą czytali tę książkę przed snem powinni uważać, gdyż mogą im się śnić po niej koszmary – mówi Anna Pruska.

Niektórzy czytelnicy po przeczytaniu tej książki stwierdzają, że to np.: „Psychologiczny thriller w stylu Hitchcocka”, „Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów”, „Thriller mrożący krew w żyłach, który nie pozwoli wam zasnąć”.

O książce – Za zamkniętymi drzwiami

„Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.
Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?”

KomentarzeCLOSE
CLOSE