Lokale w terminalu do wynajęciaLokale w terminalu do wynajęcia. To w sumie 10 pomieszczeń na lotnisku w Radomiu, w których ma być prowadzona działalność gastronomiczna i handlowa. Przedsiębiorstwo Państwowe “Porty Lotnicze” na oferty od potencjalnych najemców czeka do 12 marca 

Kawiarnia, punkt z prasą czy biuro podróży – m.in. takie lokale mają funkcjonować na lotnisku w Radomiu. Przedsiębiorstwo Państwowe “Porty Lotnicze” prowadzi właśnie postępowanie  w celu wyłonienia najemców 10 pomieszczeń w halach przylotów i odlotów terminala na Sadkowie. Oferenci zainteresowani prowadzeniem działalności na lotnisku w Radomiu mogą składać swoje oferty do 12 marca – mówi Piotr Rudzki, rzecznik prasowy PPL.

Lokale mają funkcjonować w halach przylotów i odlotów. W 6 z nich ma być prowadzona działalność handlowa, a w czterech gastronomiczna. Jak dodaje Rudzki – w jednym z pomieszczeń na wynajem ma się mieścić biuro podróży.

Prace konstrukcyjne przy budowie terminala w Radomiu już się zakończyły. Na chwilę obecną trwa szklenie elewacji. Lotnisko w Radomiu ma być gotowe w 2022 roku. 

Komentarze