MAMA! Please, Please, Please„MAMA! Please, Please, Please” – American Corner w Radomiu zaprasza dzieci na spotkanie i promocję książki poświęconej adopcji zwierząt

Spotkanie skierowane jest do dzieci do 12 r.ż wraz z opiekunami.

W programie:

– Reading to kids – publiczne czytanie opowiadania dla dzieci,
– Zajęcia edukacyjne dla najmłodszych,
– Konkursy dla dzieci (*do wygrania mini amerykańskie upominki:),
– Rozmowa na temat „mądrej adopcji” zwierząt ze schroniska, itd.

Spotkanie poprowadzą:

Autorka, Vanessa DeWig, pochodzi z Chicago, USA. Jest absolwentką antropologii na Uniwersytecie Chicagowskim, a obecnie uczy języka angielskiego warszawskiej w szkole podstawowej. Od 2009 roku mieszka w Polsce, gdzie wiedzie szczęśliwe życie wraz ze swoim synem Evanem. Vanessa jest osobą kreatywną, otwartą na wszelkie dziedziny sztuki, która z wielką pasją angażuję się w ciekawe projekty artystyczne. Marzy by kontynuować pisanie książek, które przynoszą radość i rozwijają twórczą wyobraźnię dzieci.

Kimba Frances Kerner pochodzi z Filadelfii, USA. W 2008 roku ukończyła studia w Parsons School of Design w Nowym Jorku na wydziale Projektowania i Technologii. W 2017 roku rozpoczęła studia doktoranckie na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odkrywając swoje zainteresowanie grafiką. Przedmiotem jej pracy doktorskiej jest w łączenie ceramiki z grafiką. W 2019 roku Kimba otrzymała 1 Nagrodę fundacji „Stypendia i Nagrody im. Tadeusza Kulisiewicza”. „MAMA! Please, Please, Please” jest drugą książką, którą zilustrowała.

O książeczce:

„MAMA! Please, Please, Please” to urocza historia młodego chłopca i jego psa. Historia miłości między człowiekiem, a zwierzęciem, którą przygotowały dla Was dwie niezwykłe i wrażliwe dusze: Vanessa DeWig (tekst), Kimba Kerner (ilustracje).

UWAGA:

Wszystkie dzieci, które wezmą udział w spotkaniu otrzymają od egzemplarz książeczki z autografami autorek.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 16 sierpnia w Łaźni przy ul. Żeromskiego 56. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.
Spotkanie w j. polskim i angielskim

Ilość miejsc na spotkanie ograniczona. Zapisy pod adresem: library.acradom@gmail.com
W temacie wpisujemy: „MAMA! Please, Please, Please”, a w treści wiadomości podać imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna oraz ilość dzieci, które wezmą udział w spotkaniu.

Komentarze