MARATON FITNESS – CHARYTATYWNIECharytatywny Maraton Fitness odbędzie się w Esfit Studio już 23 lutego ( piątek). Zbierane będą fundusze na potrzeby podopiecznych  Fundacji W Związku z Rakiem.

Ambasadorką Fundacji W Związku z Rakiem w Radomiu jest Sylwia Socha. Maratony, akcje charytatywne organizowany były dotychczas w wielu miastach Polski. Czas na Radom!

Jak zapewnia Sylwia Socha tego dnia każdy kto przyjdzie na zajęcia będzie mógł zasięgnąć porady dietetycznej, konsultacji z trenerem i oczywiście wziąć udział w Maratonie Fitness!

Wstęp do klubu tego dnia jest bezpłatny, ale organizatorzy zachęcają aby wrzucać pieniądze do puszki Fundacji W Związku z Rakiem.

A oto grafik obowiązujący podczas Charytatywnego Maratonu Fitness

SALA WHITE:
17.00 interwał + brzuch Natalia
17.30 step Monika
18.00 zumba Sylwia
18.30 JUMPit Sylwia i Anita
19.00 tabata Tomek
19.30 kettlebells Tomek
20.00 brazylijskie pośladki Sylwia

SALA RED: 
18.00 50+ Monika
19.00 rolowanie Karolina
20.00 stretching Marta

Bez względu na to czy choroba onkologiczna dotyczy nas bądź naszych najbliższych, czy też nie mamy z tym tematem za wiele wspólnego, u każdego wywołuje podobne emocje: obawę, smutek, lęk, złość. Poprzez naszą działalność chcemy, by Fundacja W Związku z Radkiem niosła osobom chorym onkologicznie inne uczucia. Nadzieję, wiarę, siłę i wole walki. Jesteśmy razem w Waszej chorobie. Wszyscy tu jesteśmy „W Związku z Rakiem”.

Komentarze