full screen background image

Mecze Radomiaka na żywo w telewizjiRozgrywki Fortuna 1 Ligi zostaną wznowione w pierwszym tygodniu czerwca. W związku z tym, iż w kraju nadal nie można organizować imprez masowych, telewizja Polsat we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Pierwszą Ligą Piłkarską, wyszła naprzeciw oczekiwaniom kibiców.

W tej wyjątkowej sytuacji, telewizja Polsat podjęła decyzję, że będzie emitować 6 meczów w jednej kolejce na swoich sportowych kanałach. Pozostałe 3 mecze, jeśli tylko warunki techniczne pozwolą, kibice będą mogli obejrzeć na stronie IPLA.TV. Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery – czytamy na radomiak.pl.

– Sytuacja z koronawirusem SARS-CoV-2 to wyzwanie dla całego świata sportu. Pierwsza Liga Piłkarska jest w stałym kontakcie ze wszystkimi partnerami ligi – Polskim Związkiem Piłkarskim, telewizją Polsat i sponsorem tytularnym – firmą Fortuna. Bardzo dziękuję Dyrektorowi Marianowi Kmicie, że zdecydował się na podwojenie liczby transmisji w sportowych kanałach Polsatu, a także na transmisje internetowe, które pozwolą kibicom na śledzenie wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. To pokazuje, że liga może liczyć na bardzo duże wsparcie ze strony telewizji Polsat, która przed miesiącem przedłużyła z nami kontrakt telewizyjny do sezonu 2023/2024 – mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Radomiak Radom – Odra Opole 4 czerwca, godz. 18:10. Transmisja: Polsat Sport
Sandecja Nowy Sącz – Radomiak Radom 7 czerwca, godz. 17:00. Transmisja: IPLA.TV
Radomiak Radom – Chrobry Głogów 13 czerwca, godz. 12:40. Transmisja: Polsat Sport

Szczegółowy terminarz 23., 24., i 25. kolejki Fortuna 1 Ligi – tutaj.

Komentarze