Medalowe żniwa Cross Fight Radom w Lublinie

Zawodnicy Cross Fight Radom zdobyli osiem medali podczas Amatorskiej Ligi MMA w Lublinie, w ramach której odbyły się również Młodzieżowe Mistrzostwa Polski MMA.

W zawodach w Lublinie wzięło udział 11 zawodników klubu Cross Fight Radom.

Lubelskie zawody okazały się dla nas ciężkim sprawdzianem, większość naszych walk było rozgrywanych z dogrywkami co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ogółem nasz dorobek medalowy to 8 medali w tym 3 złote oraz 5 srebrnych – mówi trener Leszek Kulik.

Najcenniejszym krążkiem może pochwalić się
Kacper Więcaszek, który zdobył złoto w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski MMA w kategorii -66kg. Warto podkreślić że startując drugi raz na zawodach Kacper wykończył dwóch rywali przed czasem obu poddając dźwignią na staw łokciowy.

Drugie miejsce w kategorii -61kg zdobył natomiast, Michał Gruszka. Złoto w kategorii PK -84 kg zdobył, Daniel Defiński, który jest niepokonany z rekordem amatorskim 5 wygranych. W kat. -93kg PK bezkonkurencyjny okazał się, Piotr Majewski. Półciężki debiutant w bardzo dobrym stylu wygrał dwie walki w tym jedną przez techniczny nokaut.

Pozostali zawodnicy zajęli drugie miejsce, choć wygrana była bardzo blisko.NA drugim stopniu podium stanęli: Brajan Jędryszczak (Junior -70kg), Robert Porada (OFS -66kg), Adrian Sobolewski (PK -77kg), Karol Kisiel (PK -61kg).