full screen background image

Milion złotych dla personelu medycznegoMilion złotych od miasta dla personelu medycznego – pracownicy Radomskiego Szpitala Specjalistycznego i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego otrzymają dodatki do pensji. Nadprogramowa gotówka to forma podziękowania osobom, które walczą z epidemią koronawirusa 

To dodatkowa gotówka dla pracowników Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Mowa o milionie złotych z budżetu Radomia. Miasto chce w ten sposób docenić pracę osób, które walczą z epidemią koronawirusa. Pieniądze w formie dopłat do pensji trafią do personelu medycznego do końca kwietnia. To kwota, która była zarezerwowana na Radomski Rower Miejski – mówi prezydent Radosław Witkowski. 

Pieniądze otrzyma personel medyczny z miejskiej lecznicy i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Miasto planuje też wesprzeć radomskich przedsiębiorców. 

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Radomski Rower Miejski nie zostanie w tym roku uruchomiony. Pieniądze z tego projektu mają zostać przeznaczone na działania minimalizujące skutki epidemii. 

Komentarze