full screen background image

Mistrzowie Polski z Torunia już we włoskim GrosettoOd czwartku radomscy lekkoatleci rozpoczną zmagania we włoskim Grosetto, gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy juniorów.

W dniach 20-23 lipca we włoskim Grosetto odbywać się będą Mistrzostwa Europy juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy RLTL ZTE Radom już są na miejscu i przygotowują się do startów pod bacznym okiem trenera Leszka Trzosa, swoją drogą kochającego słoneczną Italię.

W gronie 60 reprezentantów Polski, znalazło się dziewięcioro zawodników RLTL ZTE Radom. Wśród nich wystartują: Martyna Kotwiła, która pobiegnie na 200 metrów i w sztafecie 4×100 metrów, Izabela Smolińska i Natalia Wosztyl pobiegną na 400 metrów przez płotki i w sztafecie 4×400 metrów, Joanna Hajdrowska w konkursie rzutu oszczepem, Patryk Kozłowski w biegu na 800 metrów Mateusz Dębski w biegu na 1500 metrów.

Już dziś w eliminacjach przed południem weźmie udział oszczepniczka Joanna Hajdrowska, zaś Mateusz Dębski w godzinach popołudniowych wystartuje w biegu eliminacyjnym na 1500 metrów.

Komentarze