Nagroda za Społeczne Działania Twórcze – ostanie dni zgłoszeń do konkursuDziałasz w subregionie radomskim i masz poczucie, że Twoje inicjatywy mają realny wpływ na rzeczywistość? Jeśli tak, zgłoś się do konkursu i zostań laureatem Nagrody Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej. Do wygrania 4 tysiące złotych.

Mazowiecki Instytut Kultury oraz Federacja Mazowia zapraszają animatorów, edukatorów oraz wszystkie inne osoby realizujące działania w obszarze kultury na rzecz lokalnej społeczności do konkursu o Nagrodę Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej za Społeczne Działania Twórcze. Tym razem, w związku z pilotażowym charakterem programu, zapraszamy do udziału wyłącznie osoby działające w subregionie radomskim.

Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniających się animatorów, edukatorów lub innych osób prowadzących działania w obszarze kultury działających zgodnie z duchem Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej oraz budowanie relacji ze środowiskiem kulturalnym.

W związku z pilotażowym charakterem programu w 2018 r. nagroda zostanie przyznana wyłącznie osobom działającym na terenie subregionu radomskiego; za subregion radomski uważany będzie obszar następujących powiatów: miasto Radom, powiat białobrzeski, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat przysuski, powiat radomski, powiat szydłowiecki, powiat zwoleński.

Wartość pojedynczej nagrody to 4.000 zł brutto.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 18 listopada 2018 r.

Wręczenie Nagród nastąpi 10 grudnia 2018 r. w Warszawie.

Wszelkie formacje na temat konkursu dostępne są tutaj.

Komentarze