full screen background image

Najwięcej z budżetu Mazowsza na drogiZostaną zmodernizowane za ponad 50 milionów złotych – chodzi o drogi wojewódzkie przebiegające przez subregion radomski. Pieniądze pochodzą z tegorocznego budżetu Mazowsza. Jak podkreśla Zbigniew Ostrowski, dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie – największa, realizowana w tym roku inwestycja drogowa to budowa trzeciego odcinka drogi wojewódzkiej nr 747

Dobra wiadomość dla zmotoryzowanych. Największa pula środków z tegorocznego budżetu Mazowsza zostanie przeznaczona na budowę dróg wojewódzkich. Na modernizację tras przebiegających przez subregion radomski samorząd zabezpieczył ponad 50 mln złotych. Jak podkreśla Tomasz Śmietanka, radny województwa mazowieckiego – najwięcej inwestycji drogowych powstanie w powiecie kozienickim.

Budowa trzeciego odcinka drogi wojewódzkiej nr 747 to największa, tegoroczna inwestycja drogowa – mówi Zbigniew Ostrowski, dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

W tym roku mają się też zakończyć prace prowadzone m.in. na drogach nr 740 w Milejowicach i nr 733 w gminie Tczów.

Na dokończenie budowy drogi w Milejowicach samorząd zarezerwował 7 mln 600 tys zł. Przebudowa drogi wojewódzkiej w gminie Tczów ma kosztować 7 mln 100 tys. zł.

Łącznie na remonty dróg wojewódzkich w subregionie radomskim samorząd Mazowsza przeznaczył w tym roku ponad 12 mln zł.

Komentarze