full screen background image
Search

Niedzielne utrudnienia w ruchu w centrum miasta

->

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym przemarszem diecezjalnej procesji drogi krzyżowej, w dniu 14 kwietnia 2019 roku (niedziela) w godzinach około 20:00-21:30 wystąpią utrudnienia w ruchu oraz w kursowaniu autobusów w centrum Radomia.

– Procesja przejdzie sprzed kościoła farnego pod wezwaniem Świętego Jana – ulicami Rwańską, Żeromskiego oraz aleją Chrapka – do katedry. Ruch kołowy będzie tam tymczasowo wstrzymany przez funkcjonariuszy Policji oraz Straży Miejskiej. Przemarsz może spowodować chwilowe wstrzymanie kursowania autobusów komunikacji miejskiej. W rejonie ulicy Żeromskiego i placu Kazimierza Wielkiego będzie to dotyczyło linii 1, 7, 8, 9, 15 i 17, natomiast na ulicach Sienkiewicza i Mickiewicza – linii 1, 3, 5, 10, 14, 15 i 19. Mogą wystąpić z tego powodu kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu. W przypadku ulicy Żeromskiego wstrzymanie ruchu kołowego może potrwać do 15 minut – będą tam dwie stacje drogi krzyżowej – mówi rzecznik prasowy MZDiK Dawid Puton.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w rejonie trasy przemarszu, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem oraz – w miarę możliwości – o omijanie tego rejonu Radomia w godzinach wieczornych.

Źródło: MZDiK

Komentarze