Nowy Teledysk: Daria Zawiałow – MiłostkiDaria Zawiałow długo zapowiadała swój debiut kolejnymi singlami. Myśleliście, że po wydaniu płyty ta młoda artystka spocznie na laurach? Nic bardziej mylnego! Daria nie zwalnia tempa i prężnie promuje swój debiut. Po teledyskach do utworów „Malinowy chruśniak” (ZOBACZ KLIP) i „Kundel bury” (ZOBACZ KLIP) wokalistka prezentuje kolejne video, tym razem do utworu zatytułowanego „Miłostki”.

 

Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój. Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich – traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę do samej warstwy muzycznej, która jest dość mroczna – mówi Daria.

W teledysku w rolę wspomnianej pary wcieliła się Daria i aktor Tomasz Nosiński. Klip wyreżyserował Karol Łakomiec. Teledysk został nakręcony we współpracy z firmą SUZUKI MOTOR POLAND oraz agencją Communication Unlimited. Efektem tych działań jest teledysk do „Miłostek”. Daria Zawiałow jest pierwszą artystką, która została zaproszona do współpracy. Produkcją zajął się Dom Produkcyjny Selfish3.

KomentarzeCLOSE
CLOSE