Ogólnopolski konkurs plastyczny uświetni 70-lecie POJMłodzi artyści z całej Polski z szansą na nagrody! Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu organizuje konkurs plastyczny „W zaczarowanym ogrodzie…”. Rysunki będące ilustracją wymarzonego ogrodu należy przesłać do piątku, 21 maja

Dziecięca wizja zaczarowanego ogrodu – to temat prac w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Publicznego Ogródka Jordanowskiego w Radomiu. Został on zorganizowany z okazji jubileuszu 70-lecia działalności placówki przy ul. Śniadeckich. Rysunki należy dostarczyć do piątku – mówi Elżbieta Zagożdżon, dyrektor Ogródka Jordanowskiego.

Jeśli masz od 6 do 15 lat, uwielbiasz malować, rysować, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Pokaż nam swój zaczarowany ogród!

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „W zaczarowanym ogrodzie…” odbędzie się 12 czerwca. Tego dnia wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na jubileuszowej wystawie Ogródka Jordanowskiego.

Prace konkursowe zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych. Wszelkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie internetowej placówki w regulaminie.

Komentarze