Ósma w sezonie przegrana Czarnych

W meczu 8. kolejki PlusLigi siatkarze Enea Czarnych Radom przegrali na wyjeździe 1:3 ze Stalą Nysa. Dla zespołu trenera Pawła Woickiego to ósma porażka w tym sezonie.

Po pierwszym słabym secie, przegranym do 17, „Wojskowi” od drugiej partii toczyli wyrównany bój z gospodarzami. Drugi set padł łupem naszej drużyny i był remis po jeden.

Trzecia partia to ponownie wygrana Stali, ale w czwartym secie radomianie mieli przewagę, którą jednak nie wykorzystali, w końcówce popełniając proste błędy i zamiast pierwszego punktu w sezonie oraz tie-breaka, oglądaliśmy zwycięstwo za trzy oczka gospodarzy.