full screen background image
Search

Paweł Domagała znowu w Radomiu


Paweł Domagała, po raz kolejny, zagra w rodzinnym Radomiu. Koncert odbędzie się w sobotę, 3 lutego o godz. 20:00 w Strefie G2 przy ul. Przemysłowej 20.

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Ma w dorobku wiele ról teatralnych, filmowych i serialowych. Obecnie na dużym ekranie możecie go oglądać w filmie „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Drugą największą pasją Pawła Domagały jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu.

Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów promujących debiutancki album „Opowiem Ci o mnie”, artysta przygotował dla swoich fanów finałową trasę. Krążek ukazał się w październiku 2016 roku. W marcu następnego roku zyskał już status Złotej Płyty. W grudniu album doczekał się świątecznej reedycji, rozszerzonej o trzy utwory, w tym kolędę „25 grudnia”.
Koncerty Pawła Domagały cieszą się ogromnym powodzeniem. Aby zadowolić jak największą liczbę swoich fanów, artysta podczas nadchodzącej trasy, odwiedzi dziesięć miast. Koncert inaugurujący trasę odbędzie się w Radomiu.

Bilety do kupienia na biletyna.pl

fot. Honorata Karapuda

KomentarzeCLOSE
CLOSE