Pewna wygrana Broni z rezerwami Znicza

Bron Radom pewnie wygrała z rezerwami Znicza Pruszków 3:0. Bramki dla Broni strzelali: Piotr Szulc (s), Przemysław Nogaj oraz Piotr Nowosielski.

Przewaga Broni w tym spotkaniu była przytłaczająca, jednak to nie wpłynęło na ilość strzelonych bramek. W pierwszej połowie Broń non stop nękała bramkę gości, choć efekt był mizerny.

Druga część gry przyniosła dopiero bramki przy Narutowicza. Jako pierwsi do siatki trafili goście, choć nie do tej co powinni. Obrońca tak zagrywał głowa do bramkarza, że sam wpakował piłkę do siatki. W 58. minucie na 2:0 podwyższył Nogaj, a chwile później wynik ustalił Nowosielski. Ten ostatni mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, jednak z pięciu metrów nie trafił do bramki!

Dzięki temu zwycięstwo Broń przesunęła się na pozycję wicelidera IV ligi, tracąc do prowadzącej Pilicy dwa punkty.

BROŃ RADOM – ZNICZ II PRUSZKÓW 3:0 (0:0)

Bramki: samobójcza (53.), Nogaj (58.), Nowosielski (61.)
Broń: Kula – Korcz, Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, Wicik, Nogaj, Sala (89. Góźdź), Nowosielski, Imiela, Putin (82. Więcek), Czarnecki.