Piąta wygrana z rzędu Radomki

Siatkarki MKS E’Leclerc Radomki Radom odniosły piątą wygraną z rzędu, pokonując na wyjeździe Energetyka Poznań 2:3.

Od wygranej do wygranej podążają podopieczne Jacka Skroka, które po raz piąty z rzędu kończą mecz zwycięstwem. Tym razem pokonały Energetyka Poznań 2:3.

Pierwszy set zakończył się na przewagi i w nim lepsze okazały się siatkarki z Radomia. Druga odsłona to również zacięta walka do końca, jednak tu góra były poznanianki. Trzecia partia to już dominacja pod każdym względem temau z Radomia. Wygrana do dwunastu mówi sama za siebie. Siatkarki Energetyka dostały po tej haniebnej porażce dodatkowych sił i to one triumfowały w secie numer cztery. O losach spotkania musiał zadecydować tie-break, w którym radomianki czują się jak ryba w wodzie. Do tej pory rozegrały ich już sześć, z czego trzy razy zakończyły się wygraną. Tym razem również pokazały klasę pokonując rywalki 9:15 i w całym meczu 2:3.

Po tym zwycięstwie Radomka awansowała na czwarte miejsce w tabeli, zrównując się punktami z Solną Wieliczka oraz Energetykiem Poznań.

Kolejne spotkanie Radomka rozegra na wyjeździe z SMS PZPS Szczyrk. Ten mecz rozegrany zostanie 2 grudnia.

ENERGETYK POZNAŃ – RADOMKA E’LECLERC RADOM 2:3 (24:26, 25:22, 12:25, 25:20, 9:15)