Pierwsze punkty Energii

Energia Kozienice wygrała z LKS Promna 2:0 i tym samym zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie.

Na bramki w meczu musieliśmy trochę poczekać, ale to było tylko kwestią czasu, ponieważ zawodnicy z Promnej przyjechali w 13 -osobowym składzie plus trener, Marcin Sikorski, który w razie jakieś katastrofy był gotowy na wejście na boisko.

Pierwsza połowa nie zachwyciła niczym szczególnym. Obie drużyny stworzyły kilka sytuacji, jednak żadna z nich nie przyniosła zdobyczy bramkowej.

Druga połowa to już zupełnie inne widowisko, dużo sytuacji, z których wiele było zmarnowanych. Najlepiej wie o tym Daniel Ciupiński, który nie wykorzystał trzech lub czterech dogodnych sytuacji.

Bramki dla Energii zdobyli chwilę wcześniej wprowadzeni rezerwowi. Pierwszą bramkę w 69 minucie meczu, strzałem głową zdobył, Roman Skowroński, który wykorzystał dośrodkowanie Michała Wasilewskiego. Drugą bramkę pod koniec spotkania zdobył i tym samym ustalił wynik meczu na 2:0, Piotr Czerwiński.

Promna mimo bardzo okrojonego składu pokazała się z dobrej strony. Zawodnicy stworzyli sobie kilka sytuacji, których jednak nie udało zamienić się na bramkę.

Energia Kozienice – LKS Promna 2:0 (0:0)