full screen background image

Piknik lekkoatletyczny z mistrzyniamiMali miłośnicy lekkiej atletyki będą mogli sprawdzić swoje siły podczas pikniku lekkoatletycznego „Zmierz się z mistrzem”. W imprezie wezmą udział polskie medalistki Martyna Kotwiła, Natalia Wosztyl i Aneta Rydz

W jakich konkurencjach będą się mogli sprawdzić najmłodsi radomianie tłumaczy Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia.

Podczas pikniku nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Najmłodsi, pod opieką animatorek, będą mogli uczestniczyć w zabawach, malowaniu twarzy, konkursach oraz będą mogli pobawić się na dmuchańcach.

Rywalizacja sportowa będzie przebiegła pod okiem radomskich lekkoatletów. W imprezie wezmą udział m.in. Martyna Kotwiła, Natalia Wosztyl i Aneta Rydz, medalistki najważniejszych sportowych wydarzeń. Na najmłodszych czekać będą medale oraz dyplomy. Będzie także okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze sportsmenkami.

Uwaga! Udział dzieci w konkurencjach lekkoatletycznych wymagać będzie zgody rodzica lub prawnego opiekuna.

Piknik lekkoatletyczny „Zmierz się z mistrzem” odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia na Placu Jagiellońskim.

Program pikniku:

13:00 – rozpoczęcie pikniku
13:10 – start poszczególnych konkurencji, w których dzieci mogą uczestniczyć
13:10 – rozpoczęcie zabaw w strefie malucha, w strefie relaksu oraz strefie edukacyjnej; właśnie w tej ostatniej do zdobycia będą bilety na 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce – Radom 2019
17:00 – zakończenie pikniku.

Fot. UM Radom

Komentarze