full screen background image

Plan sparingów CzarnychCerrad Enea Czarni Radom poznali plan meczów kontrolnych przed sezonem 2020/2021 PlusLigi. Podopiecznych trenera Roberta Prygla czekają pojedynki m.in. z zespołami z Zawiercia, Suwałk, Rzeszowa, a także wyjazd do Rygi na pojedynki z reprezentacją Łotwy.

„Wojskowi” sparingi rozpoczną w piątym tygodniu przygotowań do rozgrywek. 7 sierpnia zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin. Dzień później radomianie zameldują się w Zawierciu, gdzie rozegrają mecz z Aluron CMC Wartą. Tydzień później w hali MOSiR w Radomiu zamelduje się zeszłoroczny beniaminek PlusLigi – Ślepsk Malow Suwałki. Starcia z drużyną Ślepska zaplanowane zostały na 14 oraz 15 sierpnia.

21 sierpnia Cerrad Enea Czarni Radom wylecą do Łotwy, gdzie rozegrają dwa sparingi z reprezentacją Łotwy. Z kolei wostatni weekend sierpnia, podopieczni trenera Prygla rozegrają turniej w Kozienicach. Przeciwnikami „Wojskowych” będą: Asseco Resovia Rzeszów, MKS Będzin oraz LUK Politechnika Lublin.

Ostatnim sprawdzianem dla naszego zespołu będzie turniej w Lublinie. W dniach 4 – 5 września Czarni powalczą z gospodarzami, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa oraz Asseco Resovią Rzeszów.

Radomianie w piątek (17 lipca) zakończyli drugi tydzień przygotowań do startu rozgrywek. Z zespołem nie trenuje jeszcze Dawid Konarski oraz Brenden Sander. Amerykański przyjmujący przebywa jeszcze w swoim kraju, a Dawid Konarski zamelduje się w Radomiu po zgrupowaniu reprezentacji Polski, którą pod koniec lipca czekają spotkania towarzyskie w Zielonej Górze.

Komentarze