full screen background image
Search

Play Blues i jam session w Amfiteatrze


Zespół Play Blues wystąpi podczas trzeciej odsłony cyklu Jam session w Amfiteatrze. Wieczór ten upłynie pod znakiem bluesa

Repertuar zespołu Play Blues to ukłon w stronę lat 70′, 80′ i 90′. Muzycy zainspirowani są brzmieniem epoki dzwonów, łączą w aranżach to, co najbardziej charakterystyczne dla utworów m.in. The Doors, Queen, Deep Purple czy Wild Cherry. Repertuar grupy to także utwory Tadeusza Nalepy, zarówno z czasów istnienia grupy Breakout, jak i z solowych dokonań artysty.

Muzycy Play Blues sięgnęli również po nowsze utwory takich zespołów jak Hey, Curly Heads czy Queens Of The Stone Age. Mieszanka gatunków i sprytne odchodzenie od oryginalnych aranży sprawia, że zespół zaskakuje, tym samym czyni to całość występu bardzo ciekawym spojrzeniem na rock i blues tamtych, i współczesnych czasów.

Zespół tworzą: Eliza Moerke – wokal, Michał Polański – gitara, Marcin Niewczas – gitara, Agnieszka Niewczas – instrumenty klawiszowe, Piotr Dusza – perkusja, Łukasz Treter – bas.

Po koncercie – improwizacje, nie tylko bluesowe. Organizatorzy zapraszają muzyków z instrumentami. Do dyspozycji będą: perkusja, wzmacniacz gitarowy oraz basowy.

Koncert zespołu Play Blues i jam session odbędą się w piątek, 23 marca w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Początek o godzinie 20. Impreza potrwa do północy. Wstęp wolny.

KomentarzeCLOSE
CLOSE