Pokaz fajerwerków w Iłży1 stycznia 2020 roku Iłża przywita nowy rok największym w Polsce noworocznym pokazem sztucznych ogni

Pokaz fajerwerków rozpocznie się o godz. 20:15, ale organizatorzy proszą o zdecydowane wcześniejsze przybycie do Iłży. Rok temu Iłża z każdej strony bardzo mocno się korkowała i duża część osób nie mogła nawet dojechać do samego miasta.

30 grudnia na stronie Urzędu Miejskiego w Iłży – www.ilza.pl będzie zamieszczona mapka z zaznaczonymi miejscami parkingowymi oraz lista miejsc, z których będzie można obejrzeć pokaz.

Pokaz fajerwerków zostanie wykonany tak jak rok temu ze wzgórza iłżeckiego zamku. Przeprowadzi go firma Pyro-Tech z Łodzi.
W 2020 roku pokaz odbędzie się po raz 17. Organizują go iłżeccy przedsiębiorcy.

W tym roku organizatorzy proszą o wsparcie dla bezdomnych zwierząt, które przebywają w iłżeckim przytulisku.

„Każdy kilogram karmy – suchej czy mokrej jest dla psiaków bardzo ważny. Na placu 11 listopada będą dwa miejsca, w których będziecie Państwo mogli zostawić karmę – przy punkcie informacji turystycznej oraz po drugiej stronie przy pomniku Obrońcom Ziemi Iłżeckiej (będą tam namioty z logo Iłży). W tych samych miejscach – przy naszych namiotach będzie prowadzona także zbiórka pieniędzy dla chorej Weroniki Kępas z Bieszkowa Dolnego na potrzebne dla niej leki i rehabilitację.” – czytamy na facebookowym profilu Iłży.

Komentarze