Powrót na właściwe tory Energii i Pilicy, kolejne zwycięstwo Drogwca

W pozostałych meczach nasi czwartoligowcy zapisali na swoim koncie kolejne cenne trzy punkty. Energia Kozienice w Garwolinie pokonała miejscowa Wilgę 1:2, Pilica Białobrzegi rozpoczęła kolejną serię zwycięstw, wygrywając z rezerwami Znicza 1:2, zaś Drogowiec Jedlińsk bez problemów ograł outsidera ligi Perłę Złotokłos 2:0.

Po ubiegłotygodniowej porażce, skutecznie zrehabilitowała się Energia Kozienice, dopisując do swojego dorobku cenne trzy „oczka”, które z pewnością pomogą im w drodze do utrzymania się w lidze.

Pilica Białobrzegi powróciła na właściwe tory i być może rozpoczęła kolejną serię bez porażki, pokonując rezerwy Znicza. Już w 10. minucie meczu pokazali kto wyjdzie obronną ręką z tego pojedynku. Po strzale Strus piliczanie objęli prowadzenie. Wynik spotkania 20 minut przed końcem ustalił niezawodny Piotr Skałbania. Pruszkowianie już w doliczonym czasie zdobyli bramkę na otarcie łez.

Widać, że podopieczni trenera Pawła Góraka bardzo chcą zostać w 4. lidze i z meczu na mecz zdobywają komplet punktów. Tym razem pokonali słabiutka Perłę Złotokłos 2:0. Bramki padały dopiero w końcówce spotkania, ponieważ mimo dobrej gry gospodarze nie mogli sforsować szczelnie ustawionej linii obronnej gości. Ta sztuka udałą się dopiero Piotrowi Janiszewskiemu, a dzieła tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra dopełnił Michał Kucharczyk, ustalając wynik spotkania.

GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK – PERŁA ZŁOTOKŁOS 2:0 (0:0)