Powspominajmy Amfiteatr! – 40 urodziny MOKW przyszłym roku MOK Amfiteatr będzie obchodził swoje 40-lecie. Z okazji tego jubileuszu Miejski Ośrodek Kultury zachęca radomian do dzielenia się swoimi wspomnieniami oraz pamiątkami związanymi z Amfiteatrem podczas wspominkowych spotkań. Pierwsze spotkanie, które uświetni koncert Halniaków, a osłodzi świeży pączek, odbędzie się 28 lutego w Tłusty Czwartek.

– Poszukujemy wszelkich materiałów wspomnieniowych również z pamięci podręcznej, czyli z głowy. Ponadto zdjęć widowni, artystów oraz samych radomian, którzy fotografowali się w Amfiteatrze. Jesteśmy na etapie pracy koncepcyjnej i chcielibyśmy ten jubileusz uczcić w wyjątkowy sposób, ale w naszym nieoczywistym stylu. Na pierwsze spotkanie wspominkowe zapraszamy szczególnie mieszkańców Oboziska oraz radomian, którzy będą chcieli przynieść albumy, pamiętniki oraz inne przedmioty kojarzące się z MOK. Uczestników wydarzenia ugościmy świeżo wypiekanymi, domowymi pączkami, a do tańca i wspomnieniowych rozmów przygrywać będą „Halniacy” – legenda sama w sobie. Przeszukajcie swoje archiwa – albumy, ale też po prostu pamięć i przyjdźcie na pierwsze spotkanie, podczas którego będziecie się mogli podzielić historiami z Amfiteatrem w tle – zachęca Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr.

Spotkanie wspominkowe Tłusty Czwartek z Halniakami odbędzie się 28 lutego. Początek o godz. 18:00 na Scenie Obozisko przy ul. Śniadeckich 2. Wstęp wolny.

Zdjęcia związane z Amfiteatrem można również wysyłać drogą mailową na adres: promocja@amfiteatr.radom.pl

KomentarzeCLOSE
CLOSE