Projekt budżetu trafił do radnychRemont ulicy Marii Fołtyn, budowa żałoba czy dalsze prace przy trasie N-S – to inwestycje uwzględnione w projekcie przyszłorocznego budżetu Radomia. Jak poinformował w Mocnej Rozmowie wiceprezydent Mateusz Tyczyński, projekt trafił dziś do Biura Rady Miejskiej

50 mln zł – o tyle ma się zmniejszyć dochód Radomia w przyszłym roku. Dziś do Biura Rady Miejskiej trafił projekt przyszłorocznego budżetu miasta. Jak podkreśla wiceprezydent Mateusz Tyczyński jest to projekt, który uwzględnia skutki panującej pandemii. Te mają się przełożyć m.in. na redukcję przyszłorocznych wydatków.

W projekcie przyszłorocznego budżetu Radomia, mimo sytuacji pandemicznej nie zabrakło inwestycji miejskich i drogowych – dodaje Tyczyński. To m.in. 33 mln zł zabezpieczone na kontynuację budowy trasy N-S, czy 10 mln zł na remont ulicy Marii Fołtyn.

Projekt przyszłorocznego budżetu miasta uwzględnia także m.in. budowę nowego żłobka na Borkach czy przebudowę budynku po Publicznym Gimnazjum nr 11 przy ulicy Kujawskiej na przedszkole i poradnię.

KomentarzeCLOSE
CLOSE