Promna nadal bez zwycięstwa, Oskar pokonał outsidera

LKS Promna nadal musi czekać na pierwsze zwycięstwo w lidze. W meczu ze Spartą Jazgarzew udało się zdobyć tylko honorowe trafienie. W innym meczu Oskar Przysucha potrzebował 3 minut, aby rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść.

Outsider IV ligi LKS Promna nadal pozostaje bez zwycięstwa w sezonie. Jako najsłabsza drużyna w rozgrywkach, która przed sezonem była typowana do spadku, gra otwarty futbol. Podopieczni trenera Marcina Sikorskiego nie stawiają „autobusu” przed własną bramką, tylko starają się grać piłką.

W meczu ze Sparta była widoczna przewaga gospodarzy. Jednak goście również stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Wynik meczu przed przerwą otworzył Konrad Rudnicki, a na 2:0 w 65. minucie spotkania podwyższył Tomasz Ćwil. LKS mimo, że przegrywał to starał się odrobić starty. Ta konsekwencja przyniosła oczekiwany rezultat, kiedy to sędzia tego spotkania podyktował „jedenastkę”, którą na bramkę zamienił Kamil Trzaska. Niestety na dalsze szarże i zmianę wyniku zabrakło już czasu.

W drugim spotkaniu Oskar Przysucha u siebie podejmował przedostatnią drużynę w lidze, Perłę Złotokłos. Przed meczem to Oskar był typowany na murowanego zwycięzce tego pojedynku. Jednak mimo przewagi na boisku, wynik na tablicy tego nie odzwierciedlał. Oskar był tak bezradny w swoich sytuacjach, że nawet rzut karny nie dał im prowadzenia (Paweł Reszka obronił).

W końcu nadeszła upragniona 74. minuta i od tego momentu zaczął się trzy minutowy popis strzelecki podopiecznych Bolesława Strzemińskiego. Sygnał do zdobywania bramek dał Adam Najdzik. Tuż po nim na listę strzelców wpisał się Patryk Czarnota, a minutę później na 3:0 podwyższył Przemysław Śliwiński, który tuz przed końcowym gwizdkiem arbitra dobił rywala, ustalając wynik spotkania 4:0.

SPARTA JAZGARZEW – LKS PROMNA 2:1 (1:0)