full screen background image

Przetarg na modernizację oświetlenia unieważnionyPostępowanie pn. „Dostosowanie oświetlenia Stadionu Lekkoatletyczno-Piłkarskiego im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu do wymagań Ekstraklasy”, zostało unieważnione – poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

MOSiR przeznaczył na sfinansowanie zamówienia nieco ponad trzy miliony złotych. Z uwagi na fakt, iż nie może zwiększyć tej kwoty, a najkorzystniejsza oferta przewyższa ją, zgodnie z prawem zamówień publicznych, postępowanie zostało unieważnione.

Przypomnijmy, że za kompleksowe wykonanie zamówienia w ramach zadania, Ada-Light sp. z o.o. z Gostynina zaproponowała cenę 4 268 000,00 zł brutto. Konsorcjum firm Zesti Fos sp. z o.o. oraz Energo Inwest z Serocka wyceniło prace na kwotę 4 515 715,00 zł brutto, El-Sport Małgorzata Pawlaczyk z Poznania – 4 698 600,00 zł brutto, a Tamex Obiekty Sportowe S.A. z Warszawy – 5 651 629,67 zł brutto.

– W tej sytuacji zdecydowaliśmy, że ogłosimy kolejny przetarg. Liczymy na to, że oferenci, którzy przystąpią do niego, złożą niższą cenę, która umożliwi nam wykonanie zadania w zakładanej przez nas kwocie – podkreśla Grzegorz Janduła, prezes radomskiego MOSiR.

Foto: Będzie drugi przetarg na modernizację oświetlenia na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu

Komentarze