Przewidywane utrudnienia w ruchu i zamknięcie odcinka ulicyW związku z obchodami 10 rocznicy utworzenia 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz piknikiem rodzinnym „Motocykliści dzieciom” w kilku punktach miasta przewidywane są utrudnienia w ruchu. Czasowe zmiany obejmą również autobusy, które będą kursowały częściej

W sobotę, 31 lipca, w związku z organizowanym piknikiem rodzinnym „Motocykliści dzieciom” w godzinach od 11:00 do 17:00 zostanie zamknięty odcinek ul. Mickiewicza wyłączając dojazd do posesji. Utrudnienie to będzie obowiązywało na odcinku od skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza do początku parkingu przed Galerią Rosa, wzdłuż parku Kościuszki. Ponadto od 11, przez godzinę spodziewane są utrudnienia w ruchu w centrum i w zachodniej części Radomia z powodu przejazdu kolumny motocykli sprzed kościoła na Kapturze na plac Corazziego, przed gmachem Urzędu Miejskiego od strony ulicy Żeromskiego. Uczestnicy przejadą pod nadzorem policji ulicami Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Narutowicza, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego oraz Żeromskiego.
Tego samego dnia na radomskim lotnisku odbędzie się również piknik lotniczy. W godzinach od około 10:00 do 18:00 autobusy linii 5, 14 i 21 będą kursowały częściej. Jest to spowodowane brakiem wyznaczonych parkingów dla pojazdów osobowych ze względu na przebudowę fragmentu ulicy Lubelskiej i modernizację sieci na ulicy Porannej przez Wodociągi Miejskie. Trasa linii 14 ulegnie na ten czas zmianie. Wejście na teren lotniska będzie możliwe wyłącznie od strony ulicy Lubelskiej (nie będzie możliwości wejścia boczną bramą u zbiegu ulic Odrodzenia i Lotniczej). Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej w tej okolicy: Wojska Polskiego / Lubelska 05 i 08 (dla linii miejskich 5, 14 i 21) oraz Lubelska / Wojska Polskiego 09 i 14 (tylko dla linii 17).
Szczegółowe informacje wraz z rozkładami jazdy dostępne na mzdik.pl.
Więcej informacji o pikniku wojskowym: Tutaj

Szczegóły o pikniku rodzinnym: Tutaj

Fot: mzdik.pl

Komentarze