Radom: LEAPin RadomChcesz odkryć swoją pasję, dowiedzieć się jakie są najnowsze trendy na rynku pracy i jak z pasji zrobić biznes? Przyjdź na spotkanie LEAPin Radom do „Arki”.

LEAPin Radom (Learn Engage Act Progress) to jednodniowe spotkanie poświęcone pasji, przedsiębiorczości, aktywności i innowacyjności, z podczas którego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak odkryć swoją pasję, jakie są najnowsze trendy na rynku pracy i czego oczekuje dzisiejszy świat oraz jak z własnej pasji zrobić biznes, a tym samym jak zarabiać, nie przepracowując ani jednego dnia oraz kiedy warto mieć konkretny plan, a kiedy lepiej pójść na żywioł.

Spotkanie składa się trzech części: „żywych opowieści” ludzi, którzy odnieśli sukces przekuwając pasje na życie zawodowe, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o wzięciu udziału w wydarzeniu.

Zapisy na blok warsztatowy przyjmowane są do poniedziałku, 24 kwietnia pod adresem mailowym katarzynapastuszko.arka@gmail.com.

Warsztaty poprowadzi Mateusz Czapla – właściciel firmy „Kuchnia Pana Czapli”. Przedsiębiorca specjalizujący się w branży masarskiej. Aktywny działacz w Towarzystwie Biznesowym w Radomiu. Trener programu „Od pasji do biznesu”, uczy jak odkrywać i rozwijać swoją pasję a także jak na niej zarabiać. Uczestnik spotkań „Coraz lepsze wieczory z biznesem”. Tworzy projekty biznesowe, które cieszą się uznaniem konsumentów. Ekspert wielu narzędzi rozwoju kariery zawodowej. Nagrodzony za produkt roku na Gali „Perła powiatu” organizowanej przez powiat radomski.

Spotkanie odbędzie się w środę, 26 kwietnia w SCM „Arka” przy ul. Kelles-Krauza 19 w Radomiu.

Program wydarzenia:
9:30-10:00 Rejestracja uczestników
10:00-10:45 Prezentacja LEAP Summit
10:45-11:45 Biznes zrodzony z przypadku – dlaczego uważne planowanie nie zawsze jest receptą na sukces
11:45-12:00 Przerwa
12:00-13:00 Budowanie własnego wizerunku
13:00-14:00 Sprężyści – razem odkrywamy rowerową historię Radomia
14:00-14:30 Poczęstunek
14:30 -16:00 Panele dyskusyjne
10:00-16:00 Blok warsztatowy: „Od pasji do biznesu”.

Komentarze