Radomiak: Angielski i Kochalski podpisali. Kryczka przedłużyłRadomiak ogłosił kolejne transfery. Klub wzmocnili Mateusz Kochalski, który wraca do drużyny Zielonych oraz Karol Angielski. Z kolei Mateusz Kryczka przedłużył kontrakt z 1-ligowcem.

24-letni Karol Angielski (na zdjęciu) podpisał kontrakt z Radomiakiem Radom! Umowa z napastnikiem obowiązywać będzie przez dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Angielski przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy Wisły Płock. Wcześniej grał m.in. w Piaście Gliwice, Olimpii Grudziądz (14 bramek w I lidze), Śląsku Wrocław czy Koronie. Ogółem w Ekstraklasie, Karol zanotował 69 meczów i strzelił cztery gole.

– Cieszę się z transferu do Radomiaka. Mam nadzieję, że razem z zespołem osiągniemy postawione przed nami cele. Pozdrawiam wszystkich kibiców Zielonych i do zobaczenia na stadionie! – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy napastnik Radomiaka.

20-letni Mateusz Kochalski został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do Radomiaka Radom! Bramkarz wraca do naszego Klubu, po półrocznym pobycie w drużynie mistrzów Polski.

To siódme wzmocnienie Zielonych przed sezonem 2020/2021. Kochalski wcześniej reprezentował barwy Radomiaka przez półtora roku. W tym czasie rozegrał 25 meczów w I i II lidze oraz jedno spotkanie w Pucharze Polski. Następnie wrócił do Legii – w obecnych rozgrywkach trenował z pierwszym zespołem „Wojskowych”, u boku m.in. Artura Boruca, rozgrywając również dwa pojedynki w trzecioligowych rezerwach Legii.

– Cieszę się, że wracam do Radomiaka. Dobrze się tutaj czułem i nie mogę się doczekać, aż ponownie zagram przed radomską publicznością – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy młodzieżowiec Radomiaka.

Mateusz Kryczka przedłużył o rok kontrakt z Radomiakiem Radom! 28-letni bramkarz od zeszłego sezonu jest piłkarzem naszego Klubu.

Urodzony w 1992 roku w Warszawie zawodnik, trafił do drużyny Zielonych 18 października 2019 roku. Wcześniej reprezentował barwy KP Piaseczno, Dolcana Ząbki czy Wisły Płock.

Mateusz Kryczka rozegrał jak dotąd w Radomiaku pięć meczów we wszystkich rozgrywkach. Debiutował w pucharowym pojedynku z GKS-em Tychy.

KomentarzeCLOSE
CLOSE