Radomiak pewnie wygrał w sparingu ze Zniczem

W meczu kontrolnym rozegranym na stadionie przy ul. Struga 63 piłkarze Radomiaka wygrali 4:1 z 1-ligowym Zniczem Pruszków.

W 2. minucie Damian Jakubik wykorzystał prostopadłe zagranie Peglowa i zewnętrzną częścią stopy pokonał bramkarza gości. Chwilę później Bruno Jordao przejął futbolówkę na 20. metrze, pomknął sam na bramkę Znicza i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie Radomiaka.

W 58. minucie Leonardo Rocha głową pokonał golkipera rywali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Donisa, natomiast w 81. minucie gry nasz napastnik ustrzelił dublet po plasowanym uderzeniu z 13. metrów. Z kolei w 89. minucie piłkarz Znicza ustalił wynik sparingu, pokonując Majchrowicza z bliskiej odległości.

W 26. kolejce PKO BP Ekstraklasy Radomiak zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Mecz odbędzie się w poniedziałek (1 kwietnia) o godz. 12:30 w Krakowie.

Radomiak Radom – Znicz Pruszków 4:1 (2:0)
Damian Jakubik 2, Bruno Jordao 4, Leonardo Rocha 58, 81 – dla Radomiaka

Radomiak: Gabriel Kobylak, Filip Majchrowicz – Dawid Abramowicz, Mike Cestor, Mateusz Cichocki, Christos Donis, Jan Grzesik, Damian Jakubik, Bruno Jordao, Michał Kaput, Leandro, Luizao, Luis Machado, Tiago Matos, Mikołaj Molendowski, Krystian Okoniewski, Joao Peglow, Leonardo Rocha, Raphael Rossi, Vagner, Rafał Wolski, Guilherme Zimovski, Seweryn Ziółek.