Radomiak przegrał sparing z Wisłą

Radomiak Radom przegrał 1:2 z Wisłą Sandomierz w meczu kontrolnym rozegranym na stadionie trzecioligowca.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando gospodarzy, ale w drugiej części gry więcej okazji mieli już radomianie. Zieloni doprowadzili do wyrównania w 84. minucie, ale Wisła zdołała jeszcze raz pokonać naszego bramkarza i pojedynek zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny z Sandomierza.

W naszym zespole – z różnych powodów – zabrakło m.in. Mateusza Kochalskiego, Damiana Jakubika, Mateusza Cichockiego, Michała Kaputa czy Leandro.

Wisła Sandomierz – Radomiak Radom 2:1 (1:0)
Kamil Bełczowski 10, Cezary Charszla 89 – Damian Gąska 84

Wisła: Polit – Kajpust, Wojcinowicz, Stasiak, Kołoczek, Kmiotek, Tyl, Sudy, Bełczowski, Piątkowski, Zawiślak oraz Lipiarz, Kuśmierczyk, Worotyński, Diel, Klockowski, Matuszewski, Mażysz, Charszla, Mazur.

Radomiak: Kryczka (65. Pajączek) – Bogusz, Bodzioch, Wiech (46. Świdzikowski), Banasiak – Kozak, Scheidt (46. Stępień), Lewandowski (46. Karwot), Nowakowski (40. Gąska), Ebwelle (46. Kvocera) – Podliński (46. Angielski).