Radomiak zremisował w sparingu z ŁKS-em

W meczu kontrolnym rozegranym w Łodzi, piłkarze Radomiaka Radom zremisowali 1:1 z miejscowym ŁKS-em. Bramkę dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika zdobył Karol Podliński.

W naszej drużynie testowanych było czterech graczy. O ich przydatności do zespołu, zadecyduje w najbliższym czasie szkoleniowiec Zielonych.

W 59. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie – na listę strzelców wpisał się Łukasz Sekulski. Radomianie do końca próbowali odpowiedzieć i ta sztuka udała im się w 88. minucie, gdy Arkadiusza Malarza pokonał Karol Podliński i sparing zakończył się remisem 1:1.

W następnym meczu Radomiak zagra – w ramach 3. kolejki Fortuna 1 Ligi – z GKS-em Jastrzębie. Spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się na stadionie w Wodzisławiu Śląskim.

ŁKS Łódź – Radomiak Radom 1:1 (0:0)
Łukasz Sekulski 59 – Karol Podliński 88

ŁKS: Arndt (46. Malarz) – Wolski (46. Nawotka), Moros (46. Lorenc), Dąbrowski (46. Dampc), Klimczak (46. Rozwandowicz) – Pirulo (46. Sajdak), Tosik (46. Srnić), Trąbka, Dominguez (46. Gryszkiewicz), Kelechukwu Ibe-Torti – Corral (46. Sekulski).

Radomiak: Kryczka – Jakubik (46. Sokół), Świdzikowski (46. Cichocki), zawodnik testowany I, Banasiak (46. Bogusz) – Ebwelle (46. Kozak), zawodnik testowany II (46. Kaput), Karwot (46. Stępień), zawodnik testowany III (46. Angielski), Kvocera (46. zawodnik testowany IV) – Szymański (46. Podliński).